Kursy i szkolenia
Prozdrowotne

Kursy prozdrowotne to oferta dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie, a zdrowy tryb życia nie jest im obcy. Obecnie w ofercie kursów prozdrowotnych znajduje się kurs apiterapii. Apiterapia jest techniką wykorzystującą produkty pochodzenia pszczelego do leczenia chorób i poprawy stanu zdrowia. Apiterapia wykorzystuje m.in. miód, propolis, jad pszczeli, pyłek kwiatowy oraz mleczko pszczele. Kurs apiterapii jest świetną propozycją dla wszystkich, którzy nie zdecydowali się na podjęcie studiów podyplomowych z zakresu apiterapii a chcieliby zgłębić w prosty i przyjemny sposób tajniki apiterapii. Zapisz się już dziś na kurs apiterapii i przekonaj się jakie korzyści płyną ze stosowania produktów pszczelich.

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS). Dzięki temu istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania powiatowych urzędów pracy.

Czas trwania

Czas trwania i sposób prowadzenia kursów uwzględnia możliwości i oczekiwania uczestników. Program może być dostosowany
do ich potrzeb.

Organizacja zajęć

Zajęcia organizowane są w sposób elastyczny. Dni i godziny dopasowane są do oczekiwań uczestników. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w tygodniu, jak i w weekendy.

Wiedza praktyczna

Prowadzącymi kursy są praktycy zajmujący się zawodowo tematyka kursu. Forma prowadzenia zajęć obejmuje także ćwiczenia praktyczne.

Świadectwo

Każdy kurs kończy się otrzymaniem świadectwa ukończenia kursu wystawionego przez naszą Uczelnię.

Wybierz kurs

EFT w autoterapii

Czas trwania: 50h, w tym 32h kontaktowe i 18h pracy własnej kursanta. EFT w autoterapii – Techniki Emocjonalnej Wolności znajdują zastosowanie w każdym obszarze, w którym jesteśmy narażeni na stres, dlatego EFT idealnie sprawdza się w codziennym życiu, w czasach, kiedy żyjemy w chronicznym stresie.

Program kursu  Formularz zgłoszeniowy  Sprawdź cenę

Kurs trenerski EFT

Czas trwania: 80h Kurs trenerski EFT (Emotional Freedom Techniques) jest adresowany do psychologów, pedagogów, psychiatrów, terapeutów, coachów i trenerów rozwoju osobistego, którzy chcą poszerzyć zakres metod stosowanych w pracy z klientem, a także do osób, które chcą pracować nad sobą i wspomagać osoby sobie bliskie. Na kursie nauczysz się, w jaki sposób przy pomocy EFT, osiągniesz wewnętrzny spokój oraz poprawisz swoją jakość życia, poczucie wartości, zdrowie i skuteczność w osiąganiu celów życiowych. Poznasz klasyczne metody uwalniania stresu i traumy, opracowane przez Garego Craiga, a także nauczysz się technik zaawansowanych, znacznie podnoszących skuteczność metody. Zaletą kursu jest jego całkowicie praktyczna forma.

Program kursu  Formularz zgłoszeniowy  Sprawdź cenę

Kurs trenerski Cellular EFT

Czas trwania: 32h Kurs trenerski Cellular EFT jest skierowany do trenerów i praktyków EFT, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności i zwiększyć skuteczność pracy z klientem. Metoda została opracowana przede wszystkim jako praktyczne narzędzie do pracy z tzw. transgeneracyjnym przekazem traumy i lojalnością rodową, społeczną i zawodową. Pozwala w krótkim czasie dotrzeć do najgłębszych schematów, które blokują skuteczność różnego rodzaju terapii i uwolnić je z pamięci komórkowej. Na kursie nauczysz się m.in. jak poprzez pamięć ciała dotrzeć do głęboko ukrytych źródeł problemów, emocji, schematów myślowych i życiowych, których nie jesteśmy świadomi i których nie pamiętamy oraz jak wyłączyć głębokie blokady, które uniemożliwiają osiągnięcie wewnętrznego spokoju.

Program kursu  Formularz zgłoszeniowy  Sprawdź cenę

Integracja psychomotoryczna – Qigong dla zdrowia, energii i radości z życia, w tym Universal Healing Tao

Czas trwania: 10 h Wszelkie leki czy terapie nie niosą uzdrowienia same z siebie. Jedynie wspierają organizm w dochodzeniu do zdrowia lub usuwają czynniki utrudniające powrót do równowagi.
Jeśli dysponujemy wspierającymi przekonaniami, mamy dobry kontakt z własnym ciałem i znamy pomocne ćwiczenia czy praktyki, możemy sobie pomóc w trudnych sytuacjach nawet kiedy dostęp do specjalistów jest utrudniony lub niemożliwy. To wiedza, którą naturoterapeuta może przekazać pacjentowi tak, by aktywnie uczestniczył w powracaniu do zdrowia, a nie tylko liczył na efekty terapii, lub lekarstw. Dlatego warto wiedzieć jak sobie pomóc zanim rozwinie się choroba.

Program kursu  Formularz zgłoszeniowy  Sprawdź cenę

Apiterapia

Czas trwania: 12h Wartość odżywcza i lecznicza

produktów pszczelich jest znana od dawna. Ludzie od niepamiętnych czasów wykorzystują je w codziennym życiu zarówno jako produkty spożywcze, jak i lecznicze. Apiterapia stała się w ostatnich latach obiektem badań naukowych, których wyniki pozwoliły włączyć ją w ramy dziedziny medycyny bazującą na założeniach naukowych i obserwacjach klinicznych, potwierdzonych tradycyjną wiedzą. GWSP Chorzów postanowiło stworzyć kurs apiterapii. Dowiesz się czym jest apiterapia, profilaktyka i leczenie za pomocą produktów wytwarzanych przez pszczoły. Dowiesz się jak w praktyce stosować wybrane produkty pszczele, aby pomóc sobie i swoim najbliższym.

Program kursu  Formularz zgłoszeniowy  Sprawdź cenę

MHBB-MIND–HEART–BODY–BALANCE

Czas trwania: 56h

Spójność serca i umysłu, czyli jak zwiększyć możliwości ciała i umysłu

to autorska, dra n. med. Krzysztofa Krupki, prof. GWSP, metoda diagnostyczno-terapeutyczna w obszarze ochrony i utrzymania zdrowia z punktu widzenia oddziaływania i relacji umysł – ciało.

Nadrzędnym celem metody jest poszerzenie możliwości ciała i umysłu.

Umysł to termin bardzo ogólny, który obejmuje szereg elementów takich jak np. świadomość, myślenie, wola, spójność uwagi, czyli koherencja oraz samoświadomość. Dobry stan umysłu determinuje zdrowie nie tylko psychiczne, ale i fizyczne.

 

Program kursu  Formularz zgłoszeniowy  Sprawdź cenę

Wybrałeś kurs? Zapisz się!

Górnośląska Wyższa Szkoła
Przedsiębiorczości im. Karola Goduli

ul. Racławicka 23,
41-506 Chorzów

Tel. 32 349 48 00
Fax 32 349 48 01
E-mail: gwsp@gwsp.edu.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli 2024
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Polityka prywatności