O Uczelni

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli jest Uczelnią o profilu praktycznym kształcącą w zakresie nauk ekonomicznych, w dziedzinie sztuki i w dyscyplinie nauki o zdrowiu. W Uczelni realizowane są studia pierwszego stopnia potwierdzające wykształcenie wyższe oraz dające tytuł zawodowy licencjata. Oferta Uczelni zawiera także studia podyplomowe i inne formy kształcenia.

Kształcenie praktyczne jest realizowane z udziałem praktyków-profesjonalistów z uwzględnieniem oczekiwań przedsiębiorców oraz przygotowuje do podjęcia studiów drugiego stopnia. Kształcenie w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli zawiera:

  • programy studiów otwierające nowe perspektywy i ścieżki kariery zawodowej,
  • prowadzenie zajęć w małych grupach realizujących prace studialno-analityczne oraz indywidualne i zespołowe projekty rozwojowe,
  • spotkania i zajęcia dla studentów prowadzone przez przedstawicieli lokalnych i regionalnych firm i instytucji,
  • zajęcia terenowe i wyjazdy studyjne realizowane w różnych obiektach i sceneriach,
  • praktyki zawodowe zapewniające realizację prac dyplomowych o wysokiej użyteczności praktycznej, ułatwiające awans zawodowy lub pozyskanie nowego miejsca pracy.

Studia zapewniają wzrost poczucia własnej wartości i kierowania własnym życiem. Wzbogacają profesjonalnie każdego studenta oraz ułatwiają kreowanie i zaspokajanie indywidualnych aspiracji życiowych. W trakcie studiów Uczelnia zapewnia budowanie sieci kontaktów zewnętrznych i profilowanie osobowości jako kreatywnych profesjonalistów poszukiwanych przez innowacyjne firmy i instytucje.

Uczelnia funkcjonuje w nowoczesnym kampusie zapewniającym studiowanie w jednym miejscu. Posiada infrastrukturę, wyposażenie oraz procedury i programy odpowiadające współczesnym standardom i zapewniające wysoką jakość kształcenia. Kampus Uczelni posiada własny, duży parking oraz urządzony mini-park jako przestrzeń rekreacyjną i edukacyjną. Uczelnia jest dobrze skomunikowana z otoczeniem poprzez liczne połączenia autobusowe, tramwajowe i kolejowe znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie kampusu. Łatwy dojazd własnym samochodem zapewnia Drogowa Trasa Średnicowa i autostrada A4.

Generic selectors
Tylko dokładne mecze
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
Aktualności
Wirtualny dziekanat
Biblioteka on-line
Elektroniczna rekrutacja
Studia licencjackie:
Sprawdź także:

Górnośląska Wyższa Szkoła
Przedsiębiorczości im. Karola Goduli

ul. Racławicka 23,
41-506 Chorzów

Tel. 32 349 48 00
Fax 32 349 48 01
E-mail: gwsp@gwsp.edu.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli 2024
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Polityka prywatności