Kursy i szkolenia
Graficzne i projektowe

Kursy kreatywne to oferta kursów dla dla każdego kto interesuje się grafiką, rysunkiem i malarstwem.

W programie nauka projektowania grafiki wektorowej, rastrowej, dynamicznej oraz projektowej.

To także kurs rysunku i malarstwa na którym mogą zgłębić Państwo tajniki kompozycji kadrującej, rytmicznej, portretu, autoportretu, martwej natury, pejzażu wykonywanego farbami: akrylowymi, olejnymi,akwarelowymi.

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza do skorzystania z obszernej oferty kursów graficznych i projektowych.

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS). Dzięki temu istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania powiatowych urzędów pracy.

Czas trwania i sposób prowadzenia kursów i szkoleń uwzględnia możliwości i oczekiwania uczestników. Program może być dostosowany
do ich potrzeb.

Organizacja zajęć

Zajęcia organizowane są w sposób elastyczny. Dni i godziny dopasowane są do oczekiwań uczestników. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w tygodniu jak i w weekendy.

Wiedza praktyczna

Prowadzącymi kursy i szkolenia są praktycy zajmujący się zawodowo tematyka kursu. Forma prowadzenia zajęć obejmuje także ćwiczenia praktyczne.

Świadectwo

Każdy kurs i szkolenie kończy się otrzymaniem świadectwa ukończenia kursu wystawionego przez naszą Uczelnię.

Wybierz kurs

Założenia projektowe - persony

Czas trwania: 6 x 45 minut

Kurs Założenia projektowe – persony wyjaśnia kim jest persona i jak stworzyć  personę dla danego projektu.

Ilustracja

Czas trwania: 6 x 45 minut

Kurs Ilustracja pokazuje jak zaprojektować ciekawą ilustrację na potrzeby danego zadania projektowego.

Typografia

Czas trwania: 6 x 45 minut

Kurs Typografia pokazuje jak opracować i wykorzystać typografię na potrzeby danego projektu.

Program kursu  Formularz zgłoszeniowy

Pierwsze kroki w projektowaniu gier fabularnych

Kurs Pierwsze kroki w projektowaniu gier fabularnych pozwoli uczestnikom zapoznać się z tymi grami i zobaczyć, jak pracują ich projektanci. Jest przeznaczony zarówno dla osób zupełnie nieznających gier fabularnych, jak i dla tych, które już w nie grają, ale chciałyby je zobaczyć z perspektywy projektanta. Ponieważ w erpegach każdy uczestnik jest współtwórcą, droga od gracza do projektanta nie jest daleka: ludzie wydają swoje gry, scenariusze, opisy światów, poradniki czy mapy, nie potrzebując do tego wsparcia wielkich wydawnictw czy ogromnego zespołu programistów. Rynek gier fabularnych to świetne miejsce na wypróbowanie się po raz pierwszy w roli zarówno autora, jak i wydawcy. Wielu twórców gier innych rodzajów gra też w nie po pracy, by odświeżyć sobie perspektywę lub wypróbować nowe pomysły bez tworzenia drogich prototypów.

Program kursu  Formularz zgłoszeniowy  Sprawdź cenę

Wybrałeś kurs? Zapisz się!