Kursy i szkolenia
Graficzne i projektowe

Kursy kreatywne to oferta kursów dla dla każdego kto interesuje się grafiką, rysunkiem i malarstwem.

W programie nauka projektowania grafiki wektorowej, rastrowej, dynamicznej oraz projektowej.

To także kurs rysunku i malarstwa na którym mogą zgłębić Państwo tajniki kompozycji kadrującej, rytmicznej, portretu, autoportretu, martwej natury, pejzażu wykonywanego farbami: akrylowymi, olejnymi,akwarelowymi.

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza do skorzystania z obszernej oferty kursów graficznych i projektowych.

Czas trwania

Czas trwania i sposób prowadzenia kursów i szkoleń uwzględnia możliwości i oczekiwania uczestników. Program może być dostosowany do ich potrzeb.

Organizacja zajęć

Zajęcia organizowane są w sposób elastyczny. Dni i godziny dopasowane są do oczekiwań uczestników. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w tygodniu jak i w weekendy.

Wiedza praktyczna

Prowadzącymi kursy i szkolenia są praktycy zajmujący się zawodowo tematyka kursu. Forma prowadzenia zajęć obejmuje także ćwiczenia praktyczne.

Świadectwo

Każdy kurs i szkolenie kończy się otrzymaniem świadectwa ukończenia kursu wystawionego przez naszą Uczelnię.

Wybierz kurs

Kurs projektowania graficznego,
rysunku i malarstwa i 3D

Czas rwania: 0h

Pasjonujesz się grafiką, malarstwem czy rysunkiem? Ten kurs jest dla Ciebie!

Program kursu  Formularz zgłoszeniowy  Sprawdź cenę

Wybrałeś kurs? Zapisz się!

Górnośląska Wyższa Szkoła
Przedsiębiorczości im. Karola Goduli