Kursy i szkolenia
Graficzne i projektowe

Kursy kreatywne to oferta kursów dla dla każdego kto interesuje się grafiką, rysunkiem i malarstwem.

W programie nauka projektowania grafiki wektorowej, rastrowej, dynamicznej oraz projektowej.

To także kurs rysunku i malarstwa na którym mogą zgłębić Państwo tajniki kompozycji kadrującej, rytmicznej, portretu, autoportretu, martwej natury, pejzażu wykonywanego farbami: akrylowymi, olejnymi,akwarelowymi.

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza do skorzystania z obszernej oferty kursów graficznych i projektowych.

Czas trwania

Czas trwania i sposób prowadzenia kursów i szkoleń uwzględnia możliwości i oczekiwania uczestników. Program może być dostosowany do ich potrzeb.

Organizacja zajęć

Zajęcia organizowane są w sposób elastyczny. Dni i godziny dopasowane są do oczekiwań uczestników. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w tygodniu jak i w weekendy.

Wiedza praktyczna

Prowadzącymi kursy i szkolenia są praktycy zajmujący się zawodowo tematyka kursu. Forma prowadzenia zajęć obejmuje także ćwiczenia praktyczne.

Świadectwo

Każdy kurs i szkolenie kończy się otrzymaniem świadectwa ukończenia kursu wystawionego przez naszą Uczelnię.

Wybierz kurs

Unity3D poziom podstawowy

Czas rwania: 15h

Unity3D – poziom podstawowy jest praktycznym wprowadzeniem do tworzenia gier i aplikacji z użyciem technologii Unity3D. Pierwszym problemem osób chcących podjąć się samodzielnie tworzenia projektów jest brak zrozumienia koncepcji którymi rządzi się dana technologia. Drugim problemem jest brak znajomości konwencji oraz nieumiejętność oceny nakładu pracy potrzebnego do realizacji projektu. Kurs Unity3D – poziom podstawowy prowadzony w GWSP Chorzów kompleksowo przygotowuje do samodzielnej realizacji pierwszych gier oraz dalszego zgłębiania technologii.
Uczestnicy kursu nauczą się jak implementować interakcję w grze, tworzyć levele, menu i inne aspekty gier. Uczestnicy dowiedzą się również gdzie i jak szukać wysokiej jakości rozszerzeń dla edytora Unity3D – zarówno tych płatnych, jak i darmowych. Kurs składa się z trzech pięciogodzinnych warsztatów: wprowadzenie do tworzenia w Unity3D, dodawanie reguł gry oraz sterowanie przebiegiem aplikacji, oraz uzupełnianie projektu.

Unity3D poziom zaawansowany

Czas rwania: 15h

Unity3D – poziom zaawansowany jest przeznaczony dla tych, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności korzystania z edytora Untiy3D. Poziom zaawansowany skupia się na wykorzystaniu większej ilości gotowych rozwiązań oraz modyfikacji ich pod swoje potrzeby. Podczas kursu Unity3D dla zaawansowanych w GWSP Chorzów dowiesz się jak w prosty sposób dodać przeciwników opartych o system nawigacji, jak tworzyć zdarzenia rozłożone w czasie, łączyć animacje z mocupów z własnymi animacjami, nauczysz się pisać shadery – w tym tworzyć efekt ducha oraz tworzyć bardziej rozbudowane reguły rozgrywki. Kurs składa się z trzech pięciogodzinnych warsztatów: projekt oparty o Standard Assets, efekty wizualne i zaawansowane oświetlenie, oraz tworzenie zaawansowanych reguł gry.

Kurs projektowania graficznego,
rysunku i malarstwa i 3D

Czas rwania: 0h

Pasjonujesz się grafiką, malarstwem czy rysunkiem? Ten kurs jest dla Ciebie!

Program kursu  Formularz zgłoszeniowy  Sprawdź cenę

Wybrałeś kurs? Zapisz się!

Górnośląska Wyższa Szkoła
Przedsiębiorczości im. Karola Goduli