Koła naukowe

Koła naukowe utworzone przez studentów GWSP:

 • Koło naukowe „Praktyk”
  Koło naukowe funkcjonuje od 2005 roku. Celem jego działalności jest pogłębianie wiedzy o działalności Public Relations, rozwój umiejętności studentów w budowaniu wizerunku, rozwiązywanie problemów w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi firm, urzędów i organizacji non-profit. Dodatkowym celem działalności jest także współpraca z Samorządem Studenckim.
 • Koło naukowe „Dobra Marka”
  Koło naukowe funkcjonuje od 2005 roku. Celem jego działalności jest poszerzanie i rozpowszechnianie wiedzy marketingowej oraz zdobywanie doświadczeń w obszarze badań marketingowych i rynkowych. Celem koła jest ponadto organizowanie wykładów, seminariów, konferencji, odczytów, misji wyjazdowych związanych z celami koła, oraz udział w podobnych inicjatywach organizowanych przez inne podmioty.
 • Koło naukowe „Fazenda”
  Koło naukowe funkcjonuje od 2005 roku. Głównym celem koła naukowego jest poszerzanie wiedzy teoretycznej oraz zdobywanie praktycznych umiejętności w zakresie działalności zawodowych związanych z gospodarowaniem nieruchomościami. Działalność w kole naukowym ma przede wszystkim służyć nawiązywaniu kontaktów i organizowaniu wspólnych przedsięwzięć z organizacjami, lub tez poszczególnymi osobami zajmującymi się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, zarządzanie nieruchomościami oraz rzeczoznawstwem majątkowym.
 • Koło naukowe „Event”
  Koło naukowe funkcjonuje od 2010 roku. Misją koła jest poszerzanie i rozpowszechnianie wiedzy z zakresu kultury oraz zdobywanie doświadczeń w obszarze organizacji przedsięwzięć kulturalnych i rozrywkowych.
 • Koło naukowe „Odpowiedzialny Manager”
  Koło naukowe funkcjonuje od 2016 roku. Celem koła jest pogłębianie wiedzy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, zrównoważonego rozwoju, ekologii, pracy, kształtowaniu umiejętności, oraz rozwijanie zainteresowań członków koła w dziedzinach społeczno-ekonomicznych.
 • Koło naukowe „Sympatyków Psychoenergetyki”
  Koło naukowe funkcjonuje od 2017 roku. Celem koła jest poszerzanie i propagowanie wiedzy z zakresu medycyny psychoenergetycznej w formie zajęć teoretycznych jak i praktycznych. Zorganizowanie forum wymiany doświadczeń umożliwiającego przepływ wiedzy, informacji i obserwacji pomiędzy fachowcami a studentami. Celem koła jest ponadto prezentacja dorobku naukowego w przedmiotowym zakresie.
 • Koło naukowe „Rysunku i Malarstwa”
  Koło naukowe funkcjonuje od 2018 roku. Celem koła jest poszerzanie umiejętności rysunkowych i malarskich oraz nabycie wiedzy z poza programu nauczania dotyczącej bieżących zagadnień w sztuce. Koło pozwala także na rozwinięcie autorskiego stylu wypowiedzi artystycznej.
Generic selectors
Tylko dokładne mecze
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
Aktualności
Wirtualny dziekanat
Biblioteka on-line
Elektroniczna rekrutacja
Studia licencjackie:
Sprawdź także:

Górnośląska Wyższa Szkoła
Przedsiębiorczości im. Karola Goduli

ul. Racławicka 23,
41-506 Chorzów

Tel. 32 349 48 00
Fax 32 349 48 01
E-mail: gwsp@gwsp.edu.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli 2024
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Polityka prywatności