Baza noclegowa

Baza noclegowa dla studentów to oferta przygotowana specjalnie z myślą o studentach przyjezdnych. We współpracy z naszymi partnerami przygotowaliśmy specjalną ofertę noclegów dla studentów naszej uczelni. W ofercie znajdują się hotele, które zaoferowały specjalną cenę za pokój dla naszych studentów. Z noclegu można skorzystać podając podczas zamawiania pokoju informację o chęci skorzystania ze zniżkowej ceny dla studentów GWSP oraz okazując w recepcji ważną legitymację studencką wydaną przez naszą uczelnię. Oferta uwzględnia pokoje w różnym standardzie. Nasza uczelnia nie pośredniczy w rezerwacji pokoi.

Hotel Diament Arsenal Palace****

Adres: ul. Paderewskiego 35, Chorzów
Tel. +48 32 606 84 84
Odległość od uczelni: ok. 2000m

Obiekt zlokalizowany jest na granicy Chorzowa i Katowic. Wnętrza hotelu nawiązujące do epoki napoleońskiej stwarzają niepowtarzalną atmosferę. Do dyspozycji gości 230 miejsc noclegowych. Na liście udogodnień m.in. bezpłatny dostęp do internetu, restauracja, basen z przeciwprądem i hydromasażami, sauna fińska, łaźnia parowa, jacuzzi, fitness club, gabinety masażu, solarium, strefa relaksu oraz parking strzeżony.

Wynegocjowane ceny:

10% zniżki od ceny dnia

Hotel Diament Plaza Katowice****

Adres: ul. Dworcowa 9, Katowice
Tel. +48 32 746 70 00
Odległość od uczelni: ok. 7000m

Obiekt zlokalizowany jest w Katowicach w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego, Galerii Katowickiej oraz Urzędu Miasta. W ofercie 45 klimatyzowanych pokoi, bezpłatny dostęp do internetu oraz wykwintna restauracja. Do dyspozycji gości także miejsca parkingowe w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu.

Wynegocjowane ceny:

10% zniżki od ceny dnia

Hotel Diament Bella Note***

Adres: ul. Paderewskiego 35, Chorzów
Tel. +48 32 606 82 82
Odległość od uczelni: ok. 2000m

Obiekt zlokalizowany jest przy Hotelu Diament Arsenal Palace Katowice, co pozwala na korzystanie również z jego zaplecza gastronomicznego i rekreacyjnego. W obiekcie 45 miejsc noclegowych dla gości, bezpłatny dostęp do internetu, restauracja, termy cesarskie, wypożyczalnia rowerów oraz parking.

Wynegocjowane ceny:

10% zniżki od ceny dnia

Hotel Focus***

Adres: ul. Armii Krajowej 15, Chorzów
Tel. +48 32 707 45 80
Odległość od uczelni: ok. 1000m

Obiekt zlokalizowany jest zaledwie kilometr drogi od GWSP. Do dyspozycji gości przygotowano 137 pokoi wyposażonych w duże łóżka. Pokoje dodatkowo wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem, biurko do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz wodę mineralną. Każdy pokój posiada własną funkcjonalną łazienkę z prysznicem, dodatkowym lusterkiem oraz suszarką do włosów. Do dyspozycji gości także bezpłatny internet oraz bezpłatna sauna i siłownia.

 

Generic selectors
Tylko dokładne mecze
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
Aktualności
Wirtualny dziekanat
Biblioteka on-line
Elektroniczna rekrutacja
Studia licencjackie:
Sprawdź także:

Górnośląska Wyższa Szkoła
Przedsiębiorczości im. Karola Goduli

ul. Racławicka 23,
41-506 Chorzów

Tel. 32 349 48 00
Fax 32 349 48 01
E-mail: gwsp@gwsp.edu.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli 2023
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Polityka prywatności