Absolwent

Najliczniejszym gronem społeczności uczelni są jej Absolwenci. Do tej pory wyższe wykształcenia na studiach I stopnia uzyskało kilka tysięcy osób, a kilkaset osób ukończyło studia podyplomowe i specjalistyczne kursy. Wasz profesjonalizm, umiejętność dostrzegania i wykorzystywania szans, podejmowania wyzwań zawodowych i osobistych oraz wzbogacenie kompetencyjne podczas studiów są jedną z najważniejszych miar sukcesu GWSP.

Zachęcamy też wszystkich absolwentów do kontaktu z nami. Będzie nam bardzo miło, jeśli będziemy mogli służyć poradą, wesprzeć informacyjnie lub promocyjne, albo być pomocnym w dalszym rozwoju. Jesteśmy także otwarci na współpracę z naszymi absolwentami oraz reprezentowanymi przez Was organizacjami i środowiskami. Nasze telefony, maile i gabinety są do Waszej dyspozycji. Dotychczasowe doświadczenia pozwalają stwierdzić, że współpraca ta może przyjąć bardzo różną formą, ale jesteśmy przekonani, że z konkretnymi, nowymi korzyściami dla każdej ze stron.

Nie ustajemy również w ciągłym doskonaleniu oferty i warunków studiowania. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie merytoryczne lub organizacyjne, które z perspektywy ukończonych studiów i realiów rynkowych pozwoliłby nam na podnoszenie jakości i zwiększanie praktycznego wymiaru wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych kształtowanych podczas studiów w GWSP.

Z góry dziękujemy za każdą przekazaną wskazówkę i sugestię.

Skontaktuj się z nami:

  Polityka prywatności ▼Zwiń ▲

  Generic selectors
  Tylko dokładne mecze
  Szukaj w tytule
  Szukaj w treści
  Aktualności
  Wirtualny dziekanat
  Biblioteka on-line
  Elektroniczna rekrutacja
  Studia licencjackie:
  Sprawdź także:
  Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli 2019
  Wszelkie Prawa Zastrzeżone Polityka prywatności