Kursy i szkolenia
Biznesowe

Kursy biznesowe mają na celu zwiększenie kompetencji w różnych dziedzinach biznesu. Począwszy od zarządzania i procesowego rozwiązywania problemów a skończywszy na marketingu i pozycjonowaniu stron internetowych. Dzięki GWSP Chorzów poznasz m.in. standardy komunikacji interpersonalnej oraz odkryjesz tajniki pozycjonowania i reklamy Google AdWords. Kursy biznesowe w GWSP Chorzów to idealna propozycja dla wszystkich pracowników sektora biznesowego chcących w prosty i przyjazny sposób poszerzyć swoje kwalifikacje.

To także świetna propozycja dla osób chcących zwiększyć swoją konkurencyjność na dynamicznie zmieniającym się polskim rynku pracy. Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza do skorzystania z obszernej oferty kursów biznesowych. Wybierz odpowiedni kurs, szkolenie albo warsztat i ucz się w GWSP Chorzów.

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS). Dzięki temu istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania powiatowych urzędów pracy.

Czas trwania

Czas trwania i sposób prowadzenia kursów uwzględnia możliwości i oczekiwania uczestników. Program może być dostosowany
do ich potrzeb.

Organizacja zajęć

Zajęcia organizowane są w sposób elastyczny. Dni i godziny dopasowane są do oczekiwań uczestników. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w tygodniu, jak i w weekendy.

Wiedza praktyczna

Prowadzącymi kursy i szkolenia są praktycy zajmujący się zawodowo tematyka kursu. Forma prowadzenia zajęć obejmuje także ćwiczenia praktyczne.

Świadectwo

Każdy kurs i szkolenie kończy się otrzymaniem świadectwa ukończenia kursu wystawionego przez naszą Uczelnię.

Wybierz kurs

Podstawy reklamy w Google ADS

Czas trwania: 6h

Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia z zakresu tworzenia i optymalizacji reklam z wykorzystaniem sieci reklamowej Google ADS (dawniej AdWords). Podzielony jest na część teoretyczną oraz praktyczną. Część teoretyczna obejmuje między innymi tworzenie i konfigurację konta reklamowego, przygotowanie grupy odbiorców i dobór skutecznych i konwersyjnych słów kluczowych. Część praktyczna obejmuje tworzenie właściwej kampanii reklamowej w odniesieniu do konkretnego biznesu ćwiczeniowego.

Program kursu  Formularz zgłoszeniowy  Sprawdź cenę

Komunikacja interpersonalna

Czas trwania: 8h

Adresatami kursu są w szczególności członkowie zespołów pracowniczych, kierujący zespołami oraz wszyscy zainteresowani doskonaleniem własnych kompetencji interpersonalnych. W trakcie kursu uczestnicy będą mieli możliwość zidentyfikowania i rozwinięcia kluczowych kompetencji z zakresu komunikacji werbalnej i pozawerbalnej, poznania zasad przekazywania uwag krytycznych oraz wprowadzone zostaną elementy erystyki dla menedżerów i negocjatorów. Przekazana zostanie wiedza niezbędna w procesie kierowania zespołami pracowniczymi i utrzymywaniu dobrych relacji z różnymi grupami interesów. Zajęcia będą prowadzone metodą warsztatową- skuteczne przekazywanie informacji/zadań.

Program kursu  Formularz zgłoszeniowy  Sprawdź cenę

Wybrałeś kurs? Zapisz się!

 

Zobacz studia licencjackie:

Modern Business – zarządzanie i rachunkowość

Górnośląska Wyższa Szkoła
Przedsiębiorczości im. Karola Goduli

ul. Racławicka 23,
41-506 Chorzów

Tel. 32 349 48 00
Fax 32 349 48 01
E-mail: gwsp@gwsp.edu.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli 2024
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Polityka prywatności