Posted on: 11 marca 2020

Zawieszenie zajęć dydaktycznych na Uczelni

Szanowni Studenci,

Na podstawie rozporządzenia Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zawiesza się zajęcia dydaktyczne w dniach 12-25 marca 2020 roku.

Aby ograniczyć skutki czasowego zawieszenia zajęć i opóźnień w realizacji programu studiów zgodnie z rozporządzeniem Ministra Nauki przewidujemy możliwość zastąpienia części zajęć zdalną formą ich przeprowadzenia. Szczegółowe informacje znajdują się w Wirtualnym Dziekanacie.

W najbliższym czasie chcemy zrobić wszystko, by zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce.

Wiele jednak zależy od Nas!

  • Unikajmy więc skupisk ludzkich, jeśli możecie – pracujcie zdalnie,
  • Myjcie często ręce, nie dotykajcie bez potrzeby twarzy.
  • Dbajmy wspólnie o właściwe zachowania!

Niezbędne informacje można znaleźć na: gov.pl/koronawirus.

Jeśli masz objawy towarzyszące koronawirusowi, zadzwoń do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej lub na infolinię NFZ pod nr: 800 190 590.

W przypadku mieszkańców Chorzowa należy skontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Chorzowie – tel. 692 180 830 lub Szpitalem Specjalistycznym w Chorzowie – 797 189 603.

Rektor GWSP
dr Krystyna Królik

 

W salach wykładowych i na korytarzach naszej Uczelni spędzamy razem wiele godzin. Uśmiechamy się do siebie, dyskutujemy, wspieramy… jesteśmy RAZEM. W trudnym czasie izolacji, niepewności, obaw o jutro nie możemy czuć się osamotnieni. Wraz ze współpracującymi z nami psychologami uruchamiamy dla Was akcję Wsparcie Psychologiczne – wejście przez Wirtualny Dziekanat “Wsparcie Psychologiczne GWSP”. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Pomóżmy sobie nawzajem przetrwać najtrudniejsze chwile. Budujmy Społeczność odpowiedzialną i wrażliwą na potrzeby innych osób. Dzwońcie, piszcie. Bądźmy RAZEM.

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie GWSP w szczególności w trakcie zajęć stacjonarnych pozwalających ograniczyć ryzyko zakażenia wirusem SARS-CoV-2:

Generic selectors
Tylko dokładne mecze
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
Aktualności
Wirtualny dziekanat
Biblioteka on-line
Elektroniczna rekrutacja
Studia licencjackie:
Sprawdź także:

Górnośląska Wyższa Szkoła
Przedsiębiorczości im. Karola Goduli

ul. Racławicka 23,
41-506 Chorzów

Tel. 32 349 48 00
Fax 32 349 48 01
E-mail: gwsp@gwsp.edu.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli 2024
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Polityka prywatności