Dodano: 11 marca 2020

Zawieszenie zajęć dydaktycznych na Uczelni

Szanowni Studenci,

Na podstawie rozporządzenia Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zawiesza się zajęcia dydaktyczne w dniach 12-25 marca 2020 roku.

Aby ograniczyć skutki czasowego zawieszenia zajęć i opóźnień w realizacji programu studiów zgodnie z rozporządzeniem Ministra Nauki przewidujemy możliwość zastąpienia części zajęć zdalną formą ich przeprowadzenia. Szczegółowe informacje znajdują się w Wirtualnym Dziekanacie.

W najbliższym czasie chcemy zrobić wszystko, by zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce.

Wiele jednak zależy od Nas!

• Unikajmy więc skupisk ludzkich, jeśli możecie – pracujcie zdalnie,
  • Myjcie często ręce, nie dotykajcie bez potrzeby twarzy.
  • Dbajmy wspólnie o właściwe zachowania!

Niezbędne informacje można znaleźć na: gov.pl/koronawirus.

Jeśli masz objawy towarzyszące koronawirusowi, zadzwoń do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej lub na infolinię NFZ pod nr: 800 190 590.

W przypadku mieszkańców Chorzowa należy skontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Chorzowie – tel. 692 180 830 lub Szpitalem Specjalistycznym w Chorzowie – 797 189 603.

Rektor GWSP
dr Krystyna Królik