Posted on: 21 marca 2020

Przedłużenie zawieszenia zajęć dydaktycznych

Szanowni Studenci,

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 21 marca 2020 roku przedłuża się zawieszenie funkcjonowania uczelni do 10 kwietnia 2020 roku.

Z pełną odpowiedzialnością za zdrowie swoje i bliskich zachęcamy do pozostania w domu (o ile obowiązki zawodowe na to pozwalają). Proces dydaktyczny jest nadal kontynuowany. Prosimy o odwiedzanie Wirtualnego Dziekanatu, gdzie przekazujemy dla Państwa na bieżąco materiały do studiowania i inne informacje od prowadzących.

Dodatkowo przypominamy o możliwości korzystania z artykułów naukowych, prac doktorskich i innych materiałów z oferty zawartej na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Ze względu na specyfikę kierunków prowadzonych w  Naszej Uczelni polecamy artykuły, raporty, książki i prace naukowe zamieszczone na stronie

Proponujemy zapoznać się z zawartością katalogów.

Studenci piszący prace dyplomowe mogą tam znaleźć interesujące wzbogacenie swoich dotychczasowych studiów literaturowych, a zainteresowani poszczególnymi zagadnieniami mają okazję do pogłębienia i rozszerzenia wiedzy.

Wykorzystajmy mimo wszystko ten czas na pogłębianie naszej wiedzy. Jesteśmy cały czas z Wami!!! Czasowo tylko elektronicznie. Jeżeli macie jakikolwiek pytania, wątpliwości czy chcecie podzielić się czymś z Nami piszcie do nas lub dzwońcie.

Rektor
Dr Krystyna Królik

Studenci,

Pamiętajcie też, ze niezbędne informacje o bieżącej sytuacji można znaleźć na: gov.pl/koronawirus. Jeśli masz objawy towarzyszące koronawirusowi, zadzwoń do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej lub na infolinię NFZ pod nr: 800 190 590.

W przypadku mieszkańców Chorzowa należy skontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Chorzowie – tel. 692 180 830 lub Szpitalem Specjalistycznym w Chorzowie – 797 189 603.

Generic selectors
Tylko dokładne mecze
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
Aktualności
Wirtualny dziekanat
Biblioteka on-line
Elektroniczna rekrutacja
Studia licencjackie:
Sprawdź także:

Górnośląska Wyższa Szkoła
Przedsiębiorczości im. Karola Goduli

ul. Racławicka 23,
41-506 Chorzów

Tel. 32 349 48 00
Fax 32 349 48 01
E-mail: gwsp@gwsp.edu.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli 2024
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Polityka prywatności