Posted on: 5 grudnia 2019

Obchody 20-lecia działalności GWSP

Dzisiaj w Teatrze Korez w Katowicach świętowaliśmy dwie dekady działalności GWSP. Racławicka 23 jest dla setek studentów miejscem spotkań, wspomnień, nawiązywania nowych przyjaźni, zdobywania wiedzy, zabawy, rozrywki. Tworzymy Społeczność Akademicką opartą na wzajemnym szacunku. Mówimy o sobie „unikatowi” i nie ma w tym ani odrobiny przesady! Oferujemy naszym studentom kierunki, których nie ma wśród „popularnych”. Cieszymy się, że dołączają do nas artyści, naturoentuzjaści oraz Ci, którzy odkryli w sobie ducha przedsiębiorczości. Duma nas rozpiera, gdy nasi Absolwenci obejmują ważne stanowiska na wysokich szczeblach hierarchii liczących się organizacji. Z wielką radością słuchamy wspomnień tych, którzy wracają do nas po latach od skończenia studiów, aby … rozwijać się z nami. Jesteśmy Szkołą każdego wieku i wielu pokoleń (zdarza się, że w gronie studentów odnajdujemy: mamę i syna, ojca i córkę).

Tym, którzy nam zaufali – dziękujemy!
Tych, którzy zastanawiają się, czy nie sięgnąć po wyższe wykształcenie – zapraszamy!
Tych, którzy byli z nami – zachowujemy w życzliwej pamięci!

Galeria zdjęć z wydarzenia dostępna jest tutaj.