Posted on: 30 marca 2020

Maraton programowania gier #ZostanWDomuRobGry

Zapraszamy studentów kierunku Gry i grafika interaktywna do wzięcia udziału w zdalnym maratonie programowania gier #ZostanWDomuRobGry.

Game Jam #ZostanWDomuRobGry to impreza dla tych wszystkich, którzy pozostając w domu chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat tworzenia gier i rozwinąć swoje umiejętności programistyczne. Ale to też najlepsza okazja, by zacząć zupełnie od podstaw! W serii tutoriali krok po kroku wytłumaczymy, jak przygotować swój pierwszy tytuł: do wyboru 12 gier w 3 różnych technologiach, począwszy od popularnego w szkołach Scratcha, a skończywszy na pozwalającym na profesjonalną pracę Unity.

Maraton rozpocznie się podaniem tematu jamu w poniedziałek 30 marca o 20:00. Później codziennie, podczas 60-90-minutowego streamu na żywo przeprowadzone będą rozmowy ze znanymi polskimi twórcami gier, influencerami oraz uczestnikami game jamu podsumowującymi prace z danego dnia.

Dla najlepszych zespołów przewidziano atrakcyjne nagrody, zwycięzców wybierze jury składające się ze znanych polskich twórców gier. Planowane są między innymi takie kategorie jak: uczniowie, licealiści, studenci, profesjonaliści. Finał będzie miał miejsce w czasie 120-minutowego streamu na żywo z udziałem gości.

Game jam organizuje Fundacja Indie Games Polska wraz z Game Industry Conference. Wydarzenie patronatem honorowym objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szczegółowe informacje nt. wydarzenia znajdziecie pod adresem: www.ZostanWDomuRobGry.pl.

Generic selectors
Tylko dokładne mecze
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
Aktualności
Wirtualny dziekanat
Biblioteka on-line
Elektroniczna rekrutacja
Studia licencjackie:
Sprawdź także:

Górnośląska Wyższa Szkoła
Przedsiębiorczości im. Karola Goduli

ul. Racławicka 23,
41-506 Chorzów

Tel. 32 349 48 00
Fax 32 349 48 01
E-mail: gwsp@gwsp.edu.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli 2024
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Polityka prywatności