Opis kursu

Mapuj swój świat Główną koncepcją warsztatów jest idea mapowania osobistego. Uczestnicy opisują, analizują i symbolizują świat, w którym żyją. Mogą dowiedzieć się co ich fascynuje, czy to miejsce, emocja, wspomnienie, doświadczenie, a może historia? Tworząc własną mapę uczestnicy nie tylko zidentyfikują istotę tego, co jest znaczące dla nich, ale także nauczą się wizualizować i budować swój świat. Spersonalizowana mapa miejsca stanie się punktem wyjścia do stworzenia własnej opowieści o miejscach i przestrzeniach, które znamy lub które chcielibyśmy poznać. Tematem warsztatów będzie zmapowanie swojej przestrzeni i opowiedzenie swojej historii poprzez działania plastyczne. Celem działań jest werbalizacja własnej idei i koncepcji artystycznej poprzez odnajdywanie emocji, wrażeń, doświadczeń w fascynacji miejscem. Zagłębienie się w swoją historię i pamięć poprzez zilustrowanie i zmapowanie obrazów. Stworzenie własnego artefaktu poprzez prace indywidualna (starsze dzieci) i z pomocą rodziców.

Czas trwania

Czas trwania i sposób prowadzenia kursów uwzględnia możliwości i oczekiwania uczestników. Program może być dostosowany
do ich potrzeb.

Organizacja zajęć

Zajęcia organizowane są w sposób elastyczny. Dni i godziny dopasowane są do oczekiwań uczestników. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w tygodniu, jak i w weekendy.

Wiedza praktyczna

Prowadzącymi kursy są praktycy zajmujący się zawodowo tematyka kursu. Forma prowadzenia zajęć obejmuje także ćwiczenia praktyczne.

Świadectwo

Każdy kurs kończy się otrzymaniem świadectwa ukończenia kursu wystawionego przez naszą Uczelnię.

Charakterystyka kursu

Główną koncepcją warsztatów jest idea mapowania osobistego. Uczestnicy opisują, analizują i symbolizują świat, w którym żyją. Mogą dowiedzieć się co ich fascynuje, czy to miejsce, emocja, wspomnienie, doświadczenie, a może historia? Tworząc własną mapę uczestnicy nie tylko zidentyfikują istotę tego, co jest znaczące dla nich, ale także nauczą się wizualizować i budować swój świat. Spersonalizowana mapa miejsca stanie się punktem wyjścia do stworzenia własnej opowieści o miejscach i przestrzeniach, które znamy lub które chcielibyśmy poznać. Tematem warsztatów będzie zmapowanie swojej przestrzeni i opowiedzenie swojej historii poprzez działania plastyczne. Celem działań jest werbalizacja własnej idei i koncepcji artystycznej poprzez odnajdywanie emocji, wrażeń, doświadczeń w fascynacji miejscem. Zagłębienie się w swoją historię i pamięć poprzez zilustrowanie i zmapowanie obrazów. Stworzenie własnego artefaktu poprzez prace indywidualna (starsze dzieci) i z pomocą rodziców.

Program kursu

 

  • Sztuka opisywania i analizowania świata, w którym żyjemy.
  • Poszukiwanie motywatorów, które napędzają człowieka do działania.
  • Wizualizacja i budowanie własnego świata.
  • Werbalizacja własnej idei i koncepcji artystycznej poprzez odnajdywanie emocji, wrażeń, doświadczeń w fascynacji miejscem.

 

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS). Dzięki temu istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania powiatowych urzędów pracy.

Inwestycja w kurs
Grupa 7-10 os

199 zł

(Opłata jednorazowa)
Sprawdź wszystkie warianty
Grupa 11-14 os

189 zł

(Opłata jednorazowa)
Grupa 15-19 os

179 zł

(Opłata jednorazowa)
Sprawdź wszystkie warianty
Grupa 20 os i więcej

169 zł

(Opłata jednorazowa)
  Wybrałeś kurs? Zapisz się!

Górnośląska Wyższa Szkoła
Przedsiębiorczości im. Karola Goduli

ul. Racławicka 23,
41-506 Chorzów

Tel. 32 349 48 00
Fax 32 349 48 01
E-mail: gwsp@gwsp.edu.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli 2024
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Polityka prywatności