Opis kursu

Mapuj swój świat – mój wymarzony ogród Wyobraźmy sobie ogród – czym on dla nas jest? Czy jest zielony? Czy ma dużo roślin, ścieżek, ławek, zwierząt? Tak wygląda większość ogrodów. My zbudujemy własny świat ogrodowy, wyrazimy swoje pragnienia, marzenia i sny poprzez wykorzystanie roślin, materiałów plastycznych oraz technikę oddruku naturalnego (technika graficzna polegająca na wykorzystaniu roślin, kamieni i innych elementów przyrody do wykonania odbitki). Roślina stanie się naszym motywem przewodnim, inspiracja do działań artystycznych. Każdy z uczestników będzie zarówno mapował jak i budował własny, wymyślony świat w którym wszystko może się wydarzyć i każda przygoda jest możliwa.

Czas trwania

Czas trwania i sposób prowadzenia kursów uwzględnia możliwości i oczekiwania uczestników. Program może być dostosowany
do ich potrzeb.

Organizacja zajęć

Zajęcia organizowane są w sposób elastyczny. Dni i godziny dopasowane są do oczekiwań uczestników. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w tygodniu, jak i w weekendy.

Wiedza praktyczna

Prowadzącymi kursy są praktycy zajmujący się zawodowo tematyka kursu. Forma prowadzenia zajęć obejmuje także ćwiczenia praktyczne.

Świadectwo

Każdy kurs kończy się otrzymaniem świadectwa ukończenia kursu wystawionego przez naszą Uczelnię.

Charakterystyka kursu

Wyobraźmy sobie ogród – czym on dla nas jest? Czy jest zielony? Czy ma dużo roślin, ścieżek, ławek, zwierząt? Tak wygląda większość ogrodów. My zbudujemy własny świat ogrodowy, wyrazimy swoje pragnienia, marzenia i sny poprzez wykorzystanie roślin, materiałów plastycznych oraz technikę oddruku naturalnego (technika graficzna polegająca na wykorzystaniu roślin, kamieni i innych elementów przyrody do wykonania odbitki). Roślina stanie się naszym motywem przewodnim, inspiracja do działań artystycznych. Każdy z uczestników będzie zarówno mapował jak i budował własny, wymyślony świat w którym wszystko może się wydarzyć i każda przygoda jest możliwa.

Program kursu

 

  • Sztuka wyrażania swoich pragnień, marzeń i snów z wykorzystaniem m.in. roślin i materiałów plastycznych.
  • Poznanie techniki oddruku naturalnego (technika graficzna polegająca na wykorzystaniu roślin, kamieni i innych elementów przyrody do wykonania odbitki).
  • Szukanie inspiracji do działań artystycznych w przyrodzie.
  • Mapowanie i budowanie własnego, wymyślonego świata, w którym każda przygoda jest możliwa.

 

 

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS). Dzięki temu istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania powiatowych urzędów pracy.

Inwestycja w kurs
Grupa 7-10 os

199 zł

(Opłata jednorazowa)
Sprawdź wszystkie warianty
Grupa 11-14 os

189 zł

(Opłata jednorazowa)
Grupa 15-19 os

179 zł

(Opłata jednorazowa)
Sprawdź wszystkie warianty
Grupa 20 os i więcej

169 zł

(Opłata jednorazowa)
  Wybrałeś kurs? Zapisz się!

Górnośląska Wyższa Szkoła
Przedsiębiorczości im. Karola Goduli

ul. Racławicka 23,
41-506 Chorzów

Tel. 32 349 48 00
Fax 32 349 48 01
E-mail: gwsp@gwsp.edu.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli 2024
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Polityka prywatności