Posted on: 6 lutego 2020

IV Colloquium Przyszłość śląskich miast

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Politechnika Śląska w Gliwicach, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych, Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie, Komisja Studiów nad Przyszłością Górnego Śląska Oddział PAN Katowic, Komitet Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN w Warszawie oraz Biblioteka Śląska w Katowicach serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w IV Colloquium Przyszłość śląskich miast „Zmiana marki i wzmacnianie wizerunku miast śląskich”, które odbędzie się 4 marca 2020 roku w Bibliotece Śląskiej w Katowicach.

Więcej informacji na stronie: https://www.ue.katowice.pl/jednostki/katedry/ke/katedra-badan-strategicznych-i-regionalnych/colloquium-przyszlosc-slaskich-miast/iv-colloquium.html