Gorąco zachęcamy wszystkich Studentów i Absolwentów kierunku Gry i grafika interaktywna do wzięcia udziału w konkursie „Bądź bezpieczny na drodze” organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu koncepcyjnego projektu gadżetu promocyjnego, który przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów na drogach oraz w ciekawy sposób będzie promował Powiat Tarnogórski. Autorzy zwycięskich koncepcji otrzymają nagrodę finansową w wysokości 1000 zł brutto (w każdej z dwóch kategorii). Szczegóły konkursu i regulamin znajdują się na stronie organizatora.
