GWSP - Studia zaoczne oraz dzienne

Warunki przyjęcia i wymagane dokumenty

Studentem Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im. Karola Goduli może zostać każda osoba, która posiada świadectwo dojrzałości oraz złoży komplet wymaganych dokumentów. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zarejestruj się w naszym systemie elektronicznej rekrutacji i wypełnij formularz zgłoszeniowy, a następnie złóż komplet wymaganych dokumentów.

• kserokopia świadectwa dojrzałości (oryginał dokumentu do wglądu),
  • kserokopia świadectwa ukończenia szkoły (w przypadku nowej matury, oryginał dokumentu do wglądu),
  • 4 aktualne fotografie, zgodne z wymaganiami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych, wytyczne są tu,
  • kserokopia dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość (oryginał dokumentu do wglądu),
  • w przypadku zmiany nazwiska panieńskiego należy dostarczyć akt ślubu do wglądu,
  • zaświadczenie lekarskie (specjalność Naturoterapia)

Nie ma egzaminów wstępnych, nie bierzemy także pod uwagę przedmiotów zdawanych na maturze. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.