Zaproszenie na warsztat "Team building"

Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku 16 – 25 lat, zamieszkującą na terenie Miasta Chorzów, do udziału w bezpłatnym warsztacie pod nazwą “Team building”, który odbędzie się 30 października 2018 r. (wtorek) w godz. od 10.00 do 14.00 w Centrum Usług Szkoleniowych i Aktywizacji Zawodowej Dla Młodzieży w Chorzowie przy ul. Wolności 3.

Zakres merytoryczny warsztatu obejmuje następującą tematykę: – budowanie zespołu, – komunikacja i budowanie relacji w zespole, – praca w grupie, – rozwiązywanie konfliktów.

Zagadnienia, które zostaną poruszone w trakcie warsztatu są niezmiernie ważne z punktu widzenia potencjalnej kariery zawodowej młodych ludzi, ponieważ pozwalają podnieść świadomość młodzieży na co należy zwracać uwagę w kontaktach z drugim człowiekiem, uczą jak prawidłowo nawiązywać relacje z ludźmi oraz czerpać z nich radość i satysfakcję. Przedstawione zostaną także błędy jakie są popełniane przy tworzeniu zespołów, sposoby rozwiązywania problemów i konfliktów powstałych w czasie pracy grupowej.

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie udziału w warsztacie. Rejestracji na warsztat można dokonać do 29 października 2018 r. do godz. 18.00 na pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem e-mail: fundacja@gwsp.edu.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 720 792 646.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Warsztat jest realizowany w ramach Kawiarenki Obywatelskiej “Cuma Cafe”, która działa przy projekcie edukacyjnym pn. „CUMA – Projekt Centrum Usług Szkoleniowych i Aktywizacji Zawodowej dla Młodzieży w Chorzowie wspierającego ożywienie gospodarcze i społeczne zrewitalizowanego Rynku i jego otoczenia”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014- 2020”.