Zaproszenie na warsztat "Opracowywanie wniosków o dofinansowanie działań społecznych z funduszy UE"

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Chorzowa, w tym przedstawicieli chorzowskich organizacji pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń, klubów sportowych), spółdzielni socjalnych, grup nieformalnych oraz lokalnych liderów do udziału w bezpłatnych warsztacie pn. „Opracowywanie wniosków o dofinansowanie działań społecznych z funduszy UE”, który odbędzie się 31 października 2018 r. (środa) w godz. od 10.00 do 15.00 w Centrum Usług Szkoleniowych i Aktywizacji Zawodowej Dla Młodzieży w Chorzowie przy ul Wolności 3.

Celem warsztatu jest dostarczenie uczestnikom/uczestniczkom wiedzy z zakresu opracowywania (tworzenia) wniosków o dofinansowanie w ramach funduszy UE.

Zakres tematyczny warsztatu obejmuje m.in.:

- wskazanie potencjalnych źródeł finansowania działań społecznych w ramach funduszy UE, – omówienie poszczególnych części wniosku o dofinansowanie (w tym rezultaty i produkty projektu, opis grupy docelowej, opis działań, potencjału rzeczowego i kadrowego wnioskodawcy), – przedstawienie praktycznych przykładów wypełnienia poszczególnych punktów wniosku o dofinansowanie, – sposoby tworzenia budżetu projektu.

Każdy uczestnik/uczestniczka otrzyma zaświadczenia o udziale w warsztacie.

Rejestracji na warsztat można dokonać do 30 października 2018 r. do godz. 18.00 na pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem e-mail: fundacja@gwsp.edu.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 720 792 646.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Warsztat jest realizowany w ramach Kawiarenki Obywatelskiej “Cuma Cafe”, która działa przy projekcie edukacyjnym pn. „CUMA – Projekt Centrum Usług Szkoleniowych i Aktywizacji Zawodowej dla Młodzieży w Chorzowie wspierającego ożywienie gospodarcze i społeczne zrewitalizowanego Rynku i jego otoczenia”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014- 2020.