Z żalem zawiadamiamy o śmierci Śp. dr hab. Jana Czempasa

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 5 stycznia 2019 roku zmarł

Śp. dr hab. Jan Czempas

Profesor naszej Uczelni, ceniony i bardzo lubiany przez studentów i współpracowników nauczyciel akademicki.

Ceremonia pogrzebu rozpocznie się w środę 9 stycznia 2019 roku o godzinie 10.00 mszą świętą w kościele pw. św. Bartłomieja Apostoła w Bieruniu, przy ul. Krakowskiej 3

Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy współczucia.

Rektor, Dziekan, Kanclerz i cała społeczność akademicka
Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie