Tymczasowa numeracja telefoniczna

W związku ze zmianami w infrastrukturze telekomunikacyjnej mogą wystąpić chwilowe problemy z dostępnością numerów telefonicznych uczelni. W razie trudności w dodzwonieniu się na numery zaczynające się od 32 349 48 XX, prosimy wybierać następujące numery: 32 438 18 XX, gdzie dwie ostatnie cyfry są jednakowe dla starych i nowych numerów (główny tymczasowy numer uczelni to 32 438 18 00, a np. dziekanat to 32 438 18 04). Po okresie przejściowym numeracja uczelni nie zmieni się, prosimy więc nie aktualizować kontaktów.