Śniadanie Biznesowe

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym już Śniadaniu Biznesowym, które odbędzie się 19 października o godzinie 7:30 w SCK Zameczek przy ulicy Oświęcimskiej 1. Poranne rozmowy przy aromatycznej kawie i pysznym jedzeniu to idealna okazja, aby wymienić się wizytówkami oraz nawiązać współpracę z innymi przedsiębiorcami. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkich studentów naszej uczelni prowadzących własną działalność gospodarczą (lub reprezentacyjnych firmy). Na Śniadania Biznesowe obowiązują zapisy, chętnych prosimy o przesyłanie wiadomości mailowych na adres investor@um.siemianowice.pl podając: imię i nazwisko, nazwę firmy, branżę, adres e-mail oraz numer telefonu. Prosimy także o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu, zawartych w zgłoszeniu, w celu informowania o działaniach podejmowanych przez Gminę Siemianowice Śląskie oraz Urząd Miasta Siemianowice Śląskie”. Serdecznie zapraszamy!