Śląska Liga Biznesowa II – wyniki czwartego panelu eksperckiego

13 marca 2019 r. w siedzibie Fundacji Edukacji Przedsiębiorczej oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie odbył się czwarty Panel Ekspercki, z pięciu planowanych w ramach projektu edukacyjnego “Śląska Liga Biznesowa II”. Zwycięstwo odniósł zespół pn. “Synergiści” z Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu. Wszystkim uczniom i opiekunom serdecznie dziękujemy i gratulujemy zapału do pracy!
Szczegółowe wyniki oceny zostały zawarte w Liście rankingowej.

Załączniki: