Jesteśmy z Wami od 1999 roku!

20 lat temu – 5 marca 1999 roku decyzją Minister Edukacji Narodowej zezwalającą na prowadzenie studiów wyższych rozpoczęła działalność Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli. Dzięki Wam przez 20 lat istnienia Uczelni tworzymy niezwykłą społeczność akademicką. Kształcimy Was kreatywnie, rozwijamy Wasze pasje i kreujemy Waszą przyszłość. Z okazji urodzin życzymy Wam wiele pozytywnej energii i radości z rozwoju osobistego, a sobie przede wszystkim kolejnych owocnych lat oraz wciąż zadowolonych studentów i absolwentów. Będziemy z Wami przez kolejne lata wyznając nasze statutowe wartości, będąc wciąż otwartymi na nowe pomysły i idee oraz na współpracę, jednocześnie wciąż stawiając na partnerstwo i unikatowość.