W imieniu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Instytutu Ekologii Terenów Uprzemysłowionych, Komisji Studiów nad Przyszłością Górnego Śląska Oddział PAN Katowic, Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN w Warszawie, Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Chorzowie oraz Biblioteki Śląskiej w Katowicach serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III Colloquium Przyszłość śląskich miast BUDOWANIE ATRAKCYJNOŚCI PRZESTRZENI MIEJSKICH, które odbędzie się 27 lutego 2019 roku w Bibliotece Śląskiej w Katowicach.

Szczegółowe informacje dot. III Colloquium znajdują się w poniższych załącznikach.

Załączniki: