II Dzień Praktyków Branży Gier i Grafiki

W ramach świętowania obchodów 20-lecia Uczelni już po raz drugi zapraszamy na Dzień Praktyków Branży Gier i Grafiki. To doskonała okazja, aby poznać ludzi pracujących na co dzień w branży gier i grafiki. Podczas poszczególnych prelekcji i praktycznych dyskusji będzie można poznać poznać kulisy pracy w branży. Szczegóły wydarzenia przedstawia poniższy plakat. Zapraszamy zarówno studentów GWSP jak i wszystkie osoby zainteresowane tematyką spotkań w niedziele 31 marca od 11.30 do Auli B2 .