Szkolenia zamknięte dla firm i instytucji

Szkolenia zamknięte dla firm i instytucji to nowa forma szkoleń indywidualnie przygotowanych w oparciu o potrzeby firm i instytucji. Firmy i instytucje chcące podnieść poziom wiedzy swoich pracowników mają możliwość skorzystania z oferty szkoleń zamkniętych organizowanych przez GWSP Chorzów. Oferta przygotowywana jest w oparciu o indywidualne potrzeby firm i instytucji.

W zależności od potrzeb szkolenia odbywać mogą się zarówno w siedzibie uczelni jak i w firmie lub instytucji zlecającej przeprowadzenie szkolenia.

W ramach szkoleń zamkniętych oferujemy:

• diagnozę potrzeb poprzedzoną profesjonalną analizą (doradztwo / consulting),
  • najlepszych specjalistów z wybranych dziedzin, którzy opracują szczegółowy program szkolenia oraz realizujących i prowadzących zajęcia.
  • zapewnienie rozwoju pracowników w ściśle określonym przez zamawiającego szkolenie kierunku,
  • kursy branżowego języka angielskiego.
  • otwartość na zmiany programu szkoleniowego oraz współpracę w dopasowaniu formy i zakresu realizowanego programu szkoleń.

Korzyści wynikające ze szkoleń zamkniętych:

• całkowita współpraca w dopracowaniu potrzeb szkoleniowych i/lub rozwojowych.
  • spersonalizowany program umożliwi rozwój pracowników w ściśle określonym kierunku.
  • terminy szkoleń i miejsce ich odbywania dopasowane elastycznie do potrzeb instytucji zlecającej szkolenie
  • dobór najlepszych specjalistów, praktyków z danej dziedziny.
  • indywidualnie ustalona cena szkolenia.

KONTAKT:
GWSP Chorzów