Promocje

Promocje obowiązujące obecnie na studiach licencjackich, podyplomowych oraz kursach i szkoleniach.

  • Poleć studia znajomej osobie i skorzystaj ze zniżki 10% upustu przez I semestr nauki dla Ciebie, bądź po 5% dla Ciebie i Twojego znajomego. Promocja obowiązuje osoby zapisujące się na studia w tym samy roku i dotyczy tylko studiów licencjackich. Aby skorzystać z promocji, pobierz formularz
  • Promocja dla osób zatrudnionych w jednej firmie. Zapisz się na studia podyplomowe z kolegą/koleżanką z pracy, a dostaniesz dodatkowy rabat: 2 osoby z 1 firmy – 10% zniżki, 3-4 osoby z 1 firmy – 12% zniżki, powyżej 5 os. – 15% zniżki. Promocja dotyczy studiów podyplomowych.
  • Zapisz się na studia podyplomowe z osobą towarzyszącą do, a każde z Was dostanie zniżkę! Zapisując się na te same studia podyplomowe – 200 zł zniżki na osobę, a zapisując się na różne studia podyplomowe – 100 zł zniżki na osobę.
  • Dla wszystkich aktywnych studentów GWSP przygotowaliśmy 10% upustu na wszystkie kursy, szkolenia oraz warsztaty organizowane przez naszą Uczelnię.
  • Dla wszystkich absolwentów GWSP przygotowaliśmy 5% upustu na wszystkie kursy, szkolenia oraz warsztaty organizowane przez naszą Uczelnię.
Generic selectors
Tylko dokładne mecze
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Szukaj w postach
Szukaj na stronach
Aktualności
Wirtualny dziekanat
Biblioteka on-line
Elektroniczna rekrutacja
Studia licencjackie:
Sprawdź także:

Górnośląska Wyższa Szkoła
Przedsiębiorczości im. Karola Goduli

ul. Racławicka 23,
41-506 Chorzów

Tel. 32 349 48 00
Fax 32 349 48 01
E-mail: gwsp@gwsp.edu.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli 2019
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Polityka prywatności