Studencki Turniej Negocjacyjny

Zapraszamy studentów naszej Uczelni do wzięcia udziału w Studenckim Turnieju Negocjacyjnym (STN). Studencki Turniej Negocjacyjny (STN) jest organizowanym corocznie ogólnopolskim konkursem skierowanym do studentów prawa i kierunków ekonomicznych. STN organizuje Studenckie Koło Naukowe Negocjator działające przy Katedrze Rozwoju Kapitału Ludzkiego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Studencki Turniej Negocjacyjny przebiega w dwóch etapach. Pierwszym z nich są kwalifikacje, które odbywają się na uniwersytetach w Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie Wrocławiu i Katowicach.

Na każdej z tych uczelni mierzy się 12 trzyosobowych zespołów, wśród których zostają wyłonieni finaliści. To właśnie ci finaliści przechodzą do drugiego etapu turnieju, który odbywa się wiosną w Warszawie.
Negocjacje podczas Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego przebiegają w oparciu o otrzymany wcześniej scenariusz, którym jest kilkustronnicowy case study przygotowany przez członków koła. Podczas turnieju uczestnicy będą mieli okazję zmierzyć się z dokładnie 3 takimi scenariuszami, zarówno biznesowymi, jak i abstrakcyjnymi. Związane są one z różną tematyką, żeby było ciekawie i emocjonująco, nie mniej jednak w każdym z nich wplecione jest wiele wątków biznesowych. Dzięki temu pozwalają w szeroki sposób sprawdzić zdolności negocjacyjne i analityczne w praktyce. Sam charakter rozgrywki jest też dosyć zróżnicowany – po to, by dać szansę sprawdzenia się na wielu obszarach. Stąd też pojawiają się oprócz symulacji dwustronnych, także trój-, cztero-, a nawet sześciostronne oraz mediacje i tzw. „columbia games”. Wszystko po to, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Celem każdego zespołu jest uzyskanie jak największej przewagi nad przeciwnikami w wyznaczonych obszarach negocjacyjnych. Wyniki są punktowane zgodnie z ustalonym kluczem.

Studencki Turniej Negocjacyjny jest jednocześnie eliminacjami na poziomie krajowym do prestiżowego międzynarodowego turnieju negocjacyjnego The Warsaw Negotiation Round, którego organizatorem także jest Studenckie Koło Naukowe Negocjator.

Wszystkich chętnych chcących sprawdzić swoje zdolności negocjacyjne zapraszamy do wzięcia udziału w Eliminacjach. Możemy zagwarantować, że będzie to dla was niezapomniane wydarzenie i naprawdę świetna przygoda!
Zapisy drużyn rozpoczynają się 15.02 i trwać będą do 1.03.2018

Więcej o STN: www.stn.negocjator.pl