GWSP - Studia zaoczne oraz dzienne

Śląska Karta Ucznia / Studenta

Studenci naszej Uczelni już dziś mogą otrzymać kartę rabatową Śląska Karta Ucznia / Studenta. Wystarczy wypełnić wniosek na www.skus.pl.

Karta rabatowa Śląska Karta Ucznia / Studenta (SKUS) to pierwsza i jak dotychczas jedyna karta tego typu w Polsce. Karta dedykowana jest młodzieży szkolnej oraz studentom uczącym się bądź studiującym na terenie województwa śląskiego. Karta rabatowa Śląska Karta Ucznia / Studenta (SKUS) jest w 100% bezpłatna. Za jej wyrobienie czy użytkowanie nie ponosi się żadnych kosztów.

Zapraszamy do wypełniania formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod adresem www.skus.pl. Studenci naszej uczelni mogą odbierać swoje karty w dziekanacie.