Oferta pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie poszukuje pracowników na stanowiska “Pracownik dziekanatu” oraz “Bibliotekarz i pracownik biurowy”. Poniżej treść ofert:

Pracownik dziekanatu:
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K. Goduli w Chorzowie przyjmie do pracy na stanowisko: pracownik dziekanatu.

Zakres czynności:
• obsługa studentów (bezpośrednia, mailowa, telefoniczna),
• prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów,
• obsługa specjalistycznego programu dziekanatowego,
• przyjmowanie podań od studentów i kierowanie ich do rozpatrzenia.

Wymagania:
• biegła znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji,
• miłe widziane doświadczenie w pracy w dziekanacie,
• wykształcenie wyższe,
• dyspozycyjność – praca również w weekendy.

Możliwość zatrudnienia na częściowy lub cały etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres gwsp@gwsp.edu.pl do dnia 19 stycznia 2018 r. wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Bibliotekarz i pracownik biurowy:
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K. Goduli w Chorzowie przyjmie do pracy na stanowisko: bibliotekarz i pracownik biurowy.

Zakres czynności:
• gromadzenie i opracowanie zbiorów zgodnie z profilem Uczelni,
• obsługa studentów – czytelników – wypożyczanie, zwrot, udzielanie informacji,
• obsługa programu bibliotecznego Libra2000,
• prace administracyjno-biurowe w zakresie obsługi studentów.

Wymagania:
• biegła znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji,
• miłe widziane doświadczenie w pracy w bibliotece,
• wykształcenie wyższe,
• dyspozycyjność – praca również w weekendy.

Możliwość zatrudnienia na częściowy lub cały etat.