Ocena programowa Polskiej Komisji Akredytacyjnej

W 2017 r. Polska Komisja Akredytacyjna (PKA) przeprowadziła ocenę programową na Wydziale Nowej Ekonomii i Gospodarki Kreatywnej, na kierunku Modern Business – Zarządzanie i Rachunkowość w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie.

PKA wydała ocenę pozytywną dla ocenianego kierunku Uchwała z dnia 7 grudnia 2017 r. Nr 684/2017 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Następna ocena programowa powinna nastąpić w roku akademickim 2023/2024.

Wyrażamy satysfakcję z przebiegu i oceny kierunku oraz jednocześnie dziękujemy całej społeczności akademickiej: studentom, nauczycielom akademickim, pracownikom, a także członkom rady interesariuszy za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu do akredytacji i życzliwy udział w jej przebiegu.