Kurs przygotowawczy do matury 2010 z Geografii
- Kurs przygotowawczy przeznaczony jest dla uczniów klas maturalnych, zdających egzamin dojrzałości.
- Celem naszego kursu jest pełne przygotowanie do egzaminu "nowej matury" z przedmiotu geografia.
- Kurs podstawowy realizuje 72 godziny lekcyjne. Jest to 18 spotkań. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 4 godziny lekcyjne ułożone w bloku: 2 godziny lekcyjne, przerwa 15 min i kolejne 2 godziny lekcyjne. Kurs rozszerzony realizuje 92 godziny lekcyjne (23 spotkania).
- Cena kursu podstawowego to 750 zł, natomiast kursu rozszerzonego 960 zł.
- Istnieje możliwość wpłaty za kurs w ratach.
- Zajęcia prowadzone będą w grupach 15 - 20 osobowych lub mniej.
- Kursy będą odbywały się w środy w godzinach od 16: 45 do 20:00.
- Kurs rozpoczyna się w październiku i kończy się po zrealizowaniu określonej dla poziomu liczby godzin.
- Kursy będą odbywały się w salach budynku B Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie przy ulicy Racławickiej 23. Budynek znajduje się blisko Centrum miasta, w sąsiedztwie Drogowej Trasy Średnicowej łączącej największe miasta konurbacji górnośląskiej.
- Aby zapisać się na kurs wystarczy wypełnić i przesłać do nas elektronicznie formularz zgłoszeniowy lub skontaktować się osobiście w biurze w pokoju 110 w budynku B GWSP.
Program naszego kursu przewiduje m.in.:
- ćwiczenia i wykłady według programu zajęć;
- rozwiązywanie zadań testowych;
- ćwiczenia na arkuszach egzaminacyjnych z lat ubiegłych;
- próbny egzamin pisemny;
- stały kontakt poprzez e-mail z prowadzącym w trakcie trwania kursu i po jego zakończeniu
Nie ma potrzeby kupowania książek. Materiały pomocnicze zostały zawarte w cenie kursu!
W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań prosimy o kontakt:
Biuro Kursów Przygotowawczych:
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli
ul. Racławicka 23 (budynek B), 41-506 Chorzów
tel/Fax 032 247 25 56-59 wew. 54
www.gwsp.edu.pl
e-mail:
kursy@gwsp.edu.pl
Podejdź do matury bez stresu! Zapraszamy!
Serdecznie zapraszamy uczniów klas maturalnych zdających egzamin dojrzałości na kursy przygotowawcze z geografii oraz matematyki!
- Kurs podstawowy realizuje 72 godziny lekcyjne. Jest to 18 spotkań. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 4 godziny lekcyjne ułożone w bloku: 2 godziny lekcyjne, przerwa 15 min i kolejne 2 godziny lekcyjne. Kurs rozszerzony realizuje 92 godziny lekcyjne (23 spotkania).